Przewóz osób

Przewóz osób, transport osobowy - przewozy osobowe ŁódźPrzewóz, transport osób w Łodzi

Organizujesz wycieczkę dla większej grupy? Szukasz transportu dla gości weselnych? A może potrzebny Ci sprawdzony partner, gdy chodzi o transport osób do pracy na terenie miasta Łódź i okolic? Jeśli tak, wybierz współpracę z ekspertem. Przewozy osobowe to specjalność naszej firmy.

Transport osobowy: Łódź i więcej

Do współpracy z firmą AKITA zapraszamy wszystkich Klientów, których interesuje nowoczesny i profesjonalny przewóz osób. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i m.in. biurami podróży, instytucjami państwowymi, firmami prywatnymi - jednym słowem, z każdym, kto jest zainteresowany organizacją przejazdu.

Transport osobowy w AKITA to przewozy:

  • lokalne – na terenie Łodzi i okolic, np. dowóz gości na uroczystości weselne, transport pracowniczy, dowóz dzieci do szkoły, krótkie wycieczki, przywóz z lotniska itp.,
  • krajowe – dotrzemy w najdalszy zakątek Polski, oferując naszym Klientom bezpieczny i komfortowy transport osób,
  • międzynarodowe – posiadamy licencję na przewóz osób na terenie całej Unii Europejskiej.

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz profesjonalnych usług transportowych. Sprostamy Twoim oczekiwaniom!

Przewozy osobowe – dla małych i większych grup

AKITA dysponuje bardzo szeroką flotą pojazdów – począwszy od minibusów, przez busy aż po autokary. Oznacza to, że możemy przewieźć zarówno kilkuosobową grupę, jak i te znacznie liczniejsze. Wystarczy skontaktować się z naszymi doradcami – dobierzemy środek transportu, który doskonale wpisze się w Twoje potrzeby.

Dlaczego AKITA?

  • Duże doświadczenie na rynku – działamy od 2010 roku, stale rozszerzając ofertę i rozwijając się.
  • Nowoczesne, bezpieczne pojazdy – wszystkie są w bardzo dobrym stanie technicznym i odpowiednio wyposażone – tak, by zapewnić pasażerom komfort nawet podczas najdłuższej trasy.
  • Doświadczeni, kulturalni kierowcy – pracują dla nas tylko ci najlepsi. Dotrą na czas, troszcząc się jednocześnie o pełne bezpieczeństwo na drodze.
  • Korzystne warunki finansowe – gwarantujemy Ci uczciwą wycenę naszych usług i doskonały stosunek jakości do ceny – sprawdź sam!

Dowiedz się więcej o naszych przewozach osobowych. Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas, by ustalić wszystkie szczegóły.