Przewóz pracowników

Przewóz pracowników

AKITA oferuje Ci profesjonalne przewozy pracownicze. Zasięgiem swoich działań obejmujemy przede wszystkim Łódź i okolice. Jeżeli szukasz profesjonalnego, doświadczonego partnera do stałej współpracy – warto postawić właśnie na nas. Nowoczesna flota pojazdów, doskonała organizacja transportu oraz rozsądne stawki – oto, co nas wyróżnia.

Kompleksowy przewóz pracowników: Łódź i okolice

Przewóz osób jest naszą specjalnością. Zajmujemy się nim od dawna. Doświadczenie, kompetencje oraz doskonała znajomość rynku sprawiają, że przygotowaliśmy ofertę, która dopasuje się do potrzeb biznesowych Twojej firmy w stu procentach.

Przewozy pracownicze z AKITA to:

  • elastyczne, indywidualnie ustalane warunki współpracy – dostosujemy się do godzin, w których chcesz, by odbywał się przewóz pracowników, troszcząc się o komfortowy, bezpieczny transport do Twojego zakładu – zawsze na czas,
  • nowoczesna flota pojazdów – dysponujemy zarówno minibusami oraz busami, jak i autokarami, głównie marki Mercedes – to komfortowe i niezawodne pojazdy, w pełni sprawne technicznie,
  • doświadczeni kierowcy – gwarantujący miłą atmosferę podczas przejazdu oraz rzetelną realizację usługi,
  • uczciwe stawki – w każdym przypadku dokonujemy indywidualnej wyceny, uwzględniając w kalkulacji realne koszty – dzięki temu gwarantujemy konkurencyjne warunki.

Jeżeli chcesz zapoznać się ze szczegółami – skontaktuj się. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy indywidualną ofertę. Zadzwoń, napisz lub odwiedź naszą siedzibę – zapraszamy do współpracy!